Általános információ:

A meghirdetett álláslehetőségeken kívül is szívesen vesszük pályázataikat a human@gilan.hu e-mail címre.

Ebben az esetben tárgyként kérnénk feltüntetni: „Önéletrajz”

Aktuális ajánlataink:

1. Belföldi fuvarszervező

Feladatok:
- saját gépjárműpark koordinálása
- rendelések rögzítése
- szállítólevelek kiállítása

  • Elvárás:
  • logisztikai végzettség

Jelentkezni lehet e-mail-ben: kasza.monika@gilan.hu

Tel.: 06-23-555-155/107

2. HR vezető

Feladatok:
• HR folyamatok, programok és irányelvek kialakítása, bevezetése, folyamatos aktualizálása
• Szervezetfejlesztési feladatok ellátása, a vállalat elképzeléseit figyelembe véve
• A toborzási és kiválasztási folyamat lebonyolítása
• Képzési és fejlesztési tervek elkészítése, megvalósításának felügyelete
• Karrier és utánpótlás tervezés
• HR témájú cégképviselet
• Kapcsolattartás a munkavállalói érdekképviseletekkel
Elvárások:
• HR manager tapasztalat
• Kiváló kommunikációs és diplomáciai készség
Előnyök:
• Angol nyelvtudás
• Gyártó cégnél szerzett HR vezetői tapasztalat
Fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre küldje: human@gilan.hu, tárgyként kérnénk feltüntetni: „HR vezető”.

3. Munkaügyi és bérszámfejtési ügyintéző

Feladat:
• Vállalkozások bérszámfejtési feladatainak önálló ügyintézése

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Minimum 3 év szakmai gyakorlat
• Személyi jövedelemadó törvény és társadalombiztosítási szabályok maradéktalan ismerete
• Alapvető számítógépes ismeretek
• Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság.

Fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre küldje: human@gilan.hu, tárgyként kérnénk feltüntetni: „Munkaügyi ügyintéző”.

Iratkozzon fel az ingyenes hírlevelünkre, melyben tájékoztatni fogjuk az új híreinkről, akcióinkról és nyereményjátékainkról!